Svadba na splátky

Chcete svadbu snov? Priviezť sa na bielej limuzíne alebo na koči ťahanom párom bielych koní. Obrad v Ríme, či v Neapole? Na svadobnej hostine, aby spieval Karol Gott či Helena Vondráčková?

Nehlúpnite!

Svadba je drahá záležitosť a takýto nezmyselný luxus si normálny človek nemôžeme dopriať, a preto niektoré agentúry, či svadobné salóny ponúkajú možnosť na splátky. Nemusíte brať na splátky všetko, možno však stačia len svadobné šaty, či svadobnú hostinu. Taktiež si môžete zobrať úver v banke a tak získať potrebné peniaze na svadbu. Táto cesta pôžičky už počíta s väčšími nákladmi na svadbu a teda tú ide už väčšinou o väčšiu sumu. Ďalšou možnosťou je pôžička od splátkových spoločností, veď to poznáte „My sa postaráme o všetko“. Pozor, tieto spoločnosti nie sú všetky dôveryhodné, a tak tu radšej neriskujte, pretože sa môžete po krk zadlžiť.

Možno si splníte svoje tajné sny a vaša bude krásnym okamžikom vo vašom živote, no nič netrvá večne. Noc sa raz skončí a koč sa opäť premení na tekvicu a popoluškine nádherné šaty sa opäť stanú handrami. Rozprávky nie sú skutočné, a preto nelietajte v oblakoch.

Nie je rozumné sa zadlžiť a vstupovať s dlhmi na spoločnú cestu životom. Každopádne neodporúčam požičiavať si peniaze! Nie, ak to nie je životne nutné. Svadba síce môže byť z pohľadu života významná udalosť, ale je nerozumné zadlžiť sa len pre nejaké prchavé chvíle.

Komentáre k článku: Svadba na splátky

  1. ernest ferenc 20. februára 2015

    dobry den prosim vas o radu chci malu ale hesku svadbu ale nevim jak nato aby to bylo dobry ja a moje pšitelkyne chceme svadbu kteru planujeme 20,6 finacne zme natom skromne potrebujeme radu znekym ktery ma uz vtom skusenosty mužete nam poradit zme z mladej boleslavy

Pridajte komentár:

Napíšte váš komentár k článku...

Vyplňte ešte: