Výzdoba sály

Chcete zažiť výnimočný svadobný deň a zároveň chcete, aby sa vaši svadobní hostia cítili dobre. Preto stále doťahujete maličkosti, aby bolo všetko v ten správny čas na správnom mieste a vo všetkej dokonalosti. Už na začiatku sa rozhodujete, aké budú farby vašej a ako to všetko zladíte.

Tohto ročné trendy sú prijateľné pre všetky farby a teda žiadna farba nie je vylúčená, dokonca práve čierna farba je práve vo vedení. Tak ako predtým prevládali slabé odtiene farieb, dnes je to presne naopak, moderné sú živé farby ako bordová, červená, zelená, tyrkysová, cukríkovo-ružová, sýto-oranžová a podobne. Potom už musíte vybrať drobnosti, ktorými doplníte svadobný stôl, aby ste to úplne doladili. Pekné oživenie svadobného stola dosiahnete svietnikmi, kamienkami, mincami – dukátikmi, samozrejme, nemali by chýbať ani kvety, taktiež šifón, lupene kvetov. Možností na výber je strašne veľa. Len tam, prosím, nedajte všetko, potom by vám na stôl nemuseli vojsť taniere a poháre. Taktiež môžete celú sálu ozdobiť ikebanami a kvetovými výzdobami na stenách, stuhami a mašľami. Veľmi lahodne pre oko pôsobí, keď na stoličky dáte pekné poťahy, aj staré stoličky sa stanú krásnymi.

Taktiež sa teraz na stoly dávajú aj darčeky pre hostí, ktoré si po svadobnej hostine zoberú na pamiatku domov. Stoly sú veľkou vizitkou vašej svadby, pretože už pri prvom vstupe do svadobnej sály, si všetci všimnú svadobné stoly, ktoré tvoria veľkú časť sály. No ak nemáte čas sa zaoberať výzdobou, môžete si v reštaurácii, hoteli alebo cukrárni priplatiť a oni sa o svadobnú výzdobu postarajú sami.

Komentáre k článku: Výzdoba sály

  1. pepo 1. marca 2009

    velmi pekne bolo ked na nas odpalili srdcovy ohnostroj zostalo nam par tub ak by niekto mal zaujem odporucam a dodam

  2. papinka 23. mája 2009

    nooo to by sa mi pačilo ak ich ešte maš tak sa ozvi…

Pridajte komentár:

Napíšte váš komentár k článku...

Vyplňte ešte: