Plánovanie svadby

Aj nevesta je len človek, môže sa pritrafiť "chyba v systéme". Aby chyby neboli veľké, prezrite si naše rady a vyvarujte sa všetkému čomu sa bude dať.

Práve vás váš nastávajúci požiadal o ruku. Ste zasnúbená a neskonale vzrušená. Chcete čo najskôr určiť presný dátum, vybrať miesto, objednať kvety, šaty.. Koho na svadbu pozvete?

Nie je to práve najzábavnejšia časť plánovania , no je podstatná. Závisí od toho množstvo ďalších krokov.

Predsvadoibné hádky – a pozývanie hostí asi najčastejšie vyrobí dusnú atmosféru, konflikty a hádky. Predstavy vás a vášho partnera, no hlavne vás a vašej matky či budúcej svokry o veľkosti svadby sa môžu značne líšiť. je pre mnohých udalosť, o ktorej premýšľajú dlho. Predstavujú si, ako taká svadba má vyzerať. A teraz prichádza chvíľa, kedy sa svadba blíži. Ako skĺbiť predstavy všetkých svadobčanov?

Otázku počtu hostí treba vyriešiť hneď z viacerých dôvodov. Potrebujete vybrať reštauráciu a zložiť depozit. Pri výbere miestnosti je nevyhnutné poznať počet hostí, pretože v noblesnej „hale“ sa môže vašich 50 hostí stratiť, naopak v útulnej rodinnej reštaurácii so skvelou kuchyňou sa nebude mať 200 ľudí kde pohnúť. Samozrejme okrem toho, že sa pre určitý počet hostí rozhodnete vy, mali by ste zistiť, koľko z nich sa naozaj svadby bude môcť zúčastniť. Niekedy sú rozdiely medzi pozvanými a naozaj prítomnými hosťami len malé rozdiely, no netreba sa na to spoliehať. Tak či onak, istú rezervu (aspoň plus mínus 5 miest) je potrebné vytvoriť.

Pridajte komentár:

Napíšte váš komentár k článku...

Vyplňte ešte: