Svadobné prstene

Výber svadobných prsteňov je veľmi dôležitý a to najmä preto, že ich snúbenci vyberajú s úmyslom nosiť po zvyšok svojho života.

Pri svadobnom obrade si snúbenci tieto prstene vymenia ako znak ich večnej a nekonečnej lásky. Veď tak ako prstene obrúčky nemajú začiatok a ani koniec, tak aj láska dvoch ľudí má byť bez konca.

Výber svadobných prsteňov nie je jednoduchý. Taktiež sa podrobujú mnohým módnym trendom ako aj , svadobné šaty alebo . Svadobné prstene môžu byť z bieleho, žltého alebo kombinovaného zlata a taktiež platinové. Môžu byť pologuľaté alebo ploché a taktiež s kamienkami napr. briliant, diamant alebo zirkón. Môžu byť lesklé alebo matné. Tak aké si vybrať?

Pri výbere hrá veľkú úloha aj cena. Najdrahšie prstene sú vyrobené z platiny. Platina je ušľachtilý drahý kov úplne nepremenný a nezničiteľný. Cena platinových obrúčok sa môže vyšplhať aj na 100 000Sk.

Mladí ľudia dnes uprednostňujú obrúčky z bieleho zlata. Sú jednoduché a pritom neobyčajné. Vo všeobecnosti si vyberajú nevesty svadobné prstene podľa šperkov, ktoré zvyčajne nosia. Ak nosia zlato, tak si vyberú zo žltého zlata a ak nosia striebro, tak uprednostnia obrúčky z bieleho zlata.

A nakoniec perlička, pri svadobnom obrade si dajte pozor, aby vám prsteň nespadol, znamená to nešťastie. Taktiež snubný prsteň by sa nemal kupovať v piatok. Prináša to smolu.

Pridajte komentár:

Napíšte váš komentár k článku...

Vyplňte ešte: