Svadba Reese Witherspoon

Tridsaťpäťročnú herečku Reese Witherspoon, pochádzajúcu z New Orleans, asi väčšina ľudí pozná najmä z úloh vo filme „Pravá blondínka“ a možno tiež z filmu Veľmi nebezpečné známosti, kde si zahrala po boku svojho bývalého manžela menom Ryan Phillippe. Ich manželstvo sa síce rozpadlo, no Reese si v marci tohto roku, konkrétne 26.3., opäť obliekla šaty a druhýkrát povedala svoje „ÁNO“.

Tentoraz si Reese vzala svojho agenta Jima Totha. Krásny svadobný obrad sa konal na herečkinom ranči v meste Ojai v Kalifornii. Na svadbe sa zúčastnili priatelia a rodina Reese vrátane jej dvoch detí z predchádzajúceho manželstva s Ryanom Phillippom, dcérka Ava a syn Deacon.

Reese podľa slov hostí doslova žiarila v nádherných slaboružových svadobných šatách od Monique Lhuillier. Bola skutočne krásnou nevestou. Svadobnú róbu dopĺňala nežná kytica kvetov smotanovej farby.

Reesina 11-ročná dcérka Ava mala na sebe rovnako šaty z dielne návrhárky Monique Lhuillier.

Po tom, ako si párik povedal svoje „ÁNO“, bolo vypustených dvanásť holubov, čo len podčiarklo celkovú romantickú atmosféru .

Na recepciu sa potom Reese prezliekla do bielych mini-šiat od tej istej návrhárky.

Podľa hostí na svadbe panovala, srdečná rodinná a priateľská atmosféra. Všade bolo veľa radosti a smiechu.

Medzi pozvanými na túto výnimočnú udalosť boli aj také osobnosti ako Salma Hayek, Tobey Maguire, Robert Downey Jr., Sacha Baron Cohen a Isla Fisher ako aj Alyssa Milano.

Aj Sean Penn a Scarlett Johansson boli medzi pozvanými na svadbu „Pravej blondínky“.

Pridajte komentár:

Napíšte váš komentár k článku...

Vyplňte ešte: