Svadba Romy Schneider – Sisi

Herečka Romy Schneider stvárnila cisárovnú SISI v trilógii, ktorú každá z nás isto aspoň raz videla, ak nie miliónkrát. Je to asi najromantickejšie zobrazenie cisárovnej Alžbety a podľa všetkého najmenej autentická.

Sisinu svadbu nenájdete na internete a ani jej šaty, pretože sa záhadne stratili a v tej dobre sa fotografie ešte nexistovali. Vo filme to bola však veľkolepá udalosť. Viezli sa v zlatom koči do kostola ťahanom párom bielych koní, kde najprv vstúpil mladý cisár a za ním jeho snúbenica SISI v doprovode matky a svokry. Vlasy mala nádherne očesané s nádhernou korunkou a dlhým závojom asi 10 metrov, ktorý niesli 3 malé družičky po jej ľavej strane a 3 malý družbovia po Sisinej pravej strane. V rukách mala Sisi veľkú kyticu bielych ruží. Oblečené mala Sisi rozprávkové šaty snov. Odhalené plecia, úzky pás a nadherná široká sukňa plná volánov, naozaj nádhera. Samozrejme mala Sisi na rukách rukavičky až po plecia.

Naozaj nádherná , no každý kto videl túto trilógiu videl Sisi oblečenú nádherne tak, že inšpiráciou pre každého môžu byť aj šaty , ktoré mala Sisi oblečené na korunovácii za maďarskú kráľovnú alebo pri návrate domov zo zahraničia, keď sa zastavili v Benátkach. Som presvedčené, že nádherné róby, ktoré si obliekala herečka Romy Schneider pri nakrúcaní tejto trilógie, by si chcela vyskúšať každá z nás aspoň na malú chvíľku.

Pridajte komentár:

Napíšte váš komentár k článku...

Vyplňte ešte: