Svadobné autá

Svadba - svadobné fotoSvadba znamená veľký počet bytostí, ktoré treba rýchlo presúvať z miesta na miesto. Ak máte autá, nevznikne problém. Niekedy však je výhodnejšie prenajať si autá, či taxi. Taxislužba vám umožní bezstarostný priebeh akcie.

Pokiaľ robíte svadbu, ktorá má mať určitý šmrnc romantiky, pravdepodobne budete voliť autá, možno trochu luxusnejšie a budete ich chcieť označiť bábikou, či stuhami.. Na tento účel sa dajú autá prenajať a môžete rokovať s nejakou taxislužbou, ktorá zabezpečí všetko potrebné. V prípade, že ste si už vybrali auto, v ktorom chcete byť odvezení, je dobré, aby ste mysleli aj na to ako budú vyzerať šaty. Niektoré autá nemusia byť dostatočne priestranné na to, aby sa do nich vošla nevesta aj s kostýmom bez toho, aby sa nepoškodil. Niektorí svadobčania chcú, aby neprišli na miesto všetci naraz. Odporúča sa, aby nevesta bola ten posledný kto príde na obrad. Ale nazdávam sa, že bude oveľa praktickejšia, ak zostanú všetci pohromade a prevezú sa z jedného miesta na druhé v kolóne áut.

Komentáre k článku: Svadobné autá

  1. Nelka 30. júla 2017

    Je super ak každý hosť ide na svojom vlastnom aute a zoberie aj ľudí naviac :) nám sa stalo, že keď sme si prenajali taxík pre hostí a naklanala som sa ku kamarátke aby som som jej ukázala aké obrúčky sme si u Rydla kúpili, nejako v tom zmätku som ich pri nej zabudla a ona ani netušila že som ich tam nechala :D tak potom sme volali do taxi služby že tam mame obrúčky :D takze odporúčam vlastne autá a je to aj lepšie :) a myslím si, že aj úspornejšie.

Pridajte komentár:

Napíšte váš komentár k článku...

Vyplňte ešte: