Svadobné oznámenia – výber

Svadobné oznámenie je najjednoduchším spôsobom, ako oznámiť známym a blízkym, že sa beriete. Jeho doručenie býva spojené s osobnou návštevou a odovzdaním tohto oznámenia. Do obálky so svadobným oznámením sa dáva aj pozvánka pre ľudí, ktorých chcete mať nielen pri svadobnom obrade, ale aj na svadobnej hostine.

V minulosti písali rodičia snúbencov, dnes je výber svadobného oznámenia vecou snúbencov. Na je treba myslieť s predstihom, takisto ako aj na výber a zajednanie sály, kostola alebo matriky, svadobných šiat a podobne, pretože musia byť rozposlané a odovzdané včas pred svadbou, aby si mohli pozvaní hostia urobiť voľno a pripraviť sa. Ideálne je to 2 až 3 mesiacov pred svadbou.

Hneď na začiatku si musia snúbenci vybrať hlavnú farbu svojej . Podľa tejto farby sa potom riadi celé . Je veľmi pekné, keď sú oznámenia, svadobná kytica, dekorácia na svadobnej hostine ladené v rovnakej farbe. Väčšinou sa vyberajú jemné pastelové farby.

Ak si chcete vytvoriť svadobné oznámenie doma, nemali by ste zabudnúť uviesť tam mená snúbencov, dátum a miesto sobáša. Súčasťou svadobného oznámenia býva aj motto a adresa oboch snúbencov.

Ak sa rozhodnete svadobné oznámenie objednať, rozhodne navštívte viacero firiem. Pozrite si katalógy a vyberte to najkrajšie. Myslite pritom aj na objednanie menoviek a pozvánok k svadobnému stolu a rozhodne si vytvorte aj rezervu pre prípadne ďalších hostí alebo stratené oznámenia.

Na záver vám chcem ešte pripomenúť, že svadobné oznámenia je jedným z prvých spoločných rozhodnutí a jeho výber o vás veľa napovie.

Pridajte komentár:

Napíšte váš komentár k článku...

Vyplňte ešte: